१५ चैत्र २०८०, बिहिबार
☰
(current)
समाचार
सार्वजनिक प्रशासन
राजनीति
फिचर
विचार
अन्तर्वार्ता
लोक सेवा
आर्थिक
अभिलेख
English
प्रशासन एक्सक्लुसिभ :
crisis_alert
न्याय, सरकारी वकिलतर्फ सहसचिवको नतिजा सार्वजनिक
crisis_alert
ठमेल र दरबारमार्ग बजार क्षेत्र २४सैं घण्टा खुलाउने तयारी
crisis_alert
सेन्चुरी बैंकका तत्कालीन सीईओ न्यौपानेसहित १० जनालाई थप ५ दिन हिरासतमा राख्न अदालतको अनुमति
crisis_alert
निजामती कर्मचारीका लागि छात्रवृत्ति आवेदन माग
crisis_alert
बाँसबारी जग्गा प्रकरणको केन्द्रमा छन् विनोद चौधरी
crisis_alert
काँग्रेस सांसदको पाँचतारे होटेलका लागि एकै दिनमा फेरियो कानुन
crisis_alert
‘भिजिट भिसा’ले अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा टकराब, किन भइरहेछ प्रहरी-अध्यागमन मनमुटाब ?
crisis_alert
विधिको शासनकै मजाक बनाइएको ललिता निवास प्रकरण
गृहपृष्ठ
समाचार
सार्वजनिक प्रशासन
राजनीति
फिचर
विचार
अन्तर्वार्ता
लोक सेवा
अभिलेख
आर्थिक
अभिलेख
English
कोशी प्रदेश
मधेश प्रदेश
बागमती
गण्डकी
लुम्बिनी
कर्णाली
सुदूरपश्चिम
Tag:
निर्वाचित
बारा-३ बाट एमालेकी ज्वालाकुमारी साह निर्वाचित
कोमल वलीलाई पछि पार्दै काँग्रेसका दीपक गिरी निर्वाचित
सुर्खेत-१ बाट काँग्रेस उपसभापति खड्का निर्वाचित
मुख्यमन्त्री पाण्डे धादिङ-१ बाट प्रतिनिधिसभामा निर्वाचित
खेलकुद मन्त्री गहतराजलाई पराजित गरी एमालेका ढकाल निर्वाचित
नवलपरासी पूर्व-१ बाट कांग्रेस नेता शशांक कोइराला निर्वाचित
सिरहा ३ (क) मा एमालेका मनोज सिंह निर्वाचित
चितवन २ को प्रदेशसभामा काँग्रेसका उत्तम जोशी निर्वाचित
दाङ २ (ख) मा काँग्रेसका प्रचण्ड विक्रम न्यौपाने निर्वाचित
दाङ-२ मा शंकर पोखरेललाई पराजित गर्दै माओवादीकी रेखा शर्मा निर्वाचित
तनहुँ-१ मा कांग्रेस उम्मेदवार रामचन्द्र पौडेल निर्वाचित
प्यूठानबाट एमालेका सूर्य थापा निर्वाचित
पर्वतबाट प्रतिनिधिसभामा एमालेका पदम गिरी निर्वाचित
जुम्लाबाट राप्रपाका ज्ञानेन्द्र शाही निर्वाचित
भोजपुर प्रदेश सभा-१ मा एकीकृत समाजवादीका राजेन्द्र कुमार राई निर्वाचित
पाँचथर प्रदेशसभा-२ मा माओवादी केन्द्रका इन्द्रबहादुर आङ्बो विजयी
सुर्खेत-२ बाट प्रदेश सभा सदस्यमा यामलाल कँडेल निर्वाचित
डोटीबाट एकीकृत समाजवादीका प्रेमबहादुर आले निर्वाचित
कैलाली-४ मा काँग्रेसका वीरबहादुर बलायर निर्वाचित
दार्चुलाबाट काँग्रेसका दिलेन्द्र बडू निर्वाचित
कञ्चनपुर-३ बाट काँग्रेसका रमेश लेखक निर्वाचित
काठमाडौँ-६ बाट राष्ट्रिय स्वतन्त्रका शिशिर खनाल निर्वाचित
गुल्मी-२ मा एमालेका गोकर्ण विष्ट निर्वाचित
बर्दिया-२ बाट रेशम चौधरीका बुबा लालवीर चौधरी निर्वाचित
अछाम-१ बाट एकीकृत समाजवादीका शेरबहादुर कुँवर निर्वाचित
« Previous Page
1
2
3
4
5
6
Next Page »
prasashan.com
हाम्रो बारेमा
विज्ञापन
सम्पर्क
© 2024 www.prasashan.com सर्वाधिकार सुरक्षित